Jak najszybciej pozbyć się tłuszczu z brzucha?

Witam, mam 23 lata, jestem szczupla osoba, nigdy nie miałam nadwagi, jednak moja waga kg przy wzroście 167 cm nie jest dla mnie do końca dobra. Chcialabym pozbyć się tłuszczu z brzucha, ponieważ dotyka mnie tkz otylosc typu jabłko, stosuje się do zaleceń czyli 5 posilkow dziennie, dużo warzyw cwicze, lecz wydaje mi się ze cos robie nie tak, nie widze efektow, a brzuch jest vzesto jak balon, nie wiem czy to woda, czy cos innego, skad mam wiedzieć czy moja działania przynoszą minimalne efekty?

Witam,

to czy Pani działania przynoszą efekty powinna Pani zauważyć poprzez mierzenie się w obwodach, sprawdzenie składu ciała przy pomocy specjalnego analizatora na wizycie u dietetyka lub siłowni oraz poprzez kontrolowanie wagi ciała.
Brzuch robimy w kuchni więc bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Aby organizm nie zatrzymywał wody należy między innymi wypijać odpowiednia ilość płynów. Zaleca się około 2l wody na dzień.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam może Pani pomyśleć o wizycie na siłowni i ćwiczeniach pod okiem instruktora, lub o wizycie w gabinecie medycyny etstetycznej, wtedy podczas konsultacji lekarz obejrzy stan skory i doradzi odpowiednie zabiegi. Bez konsultacji, przeprowadzenia dokładnego wywiadu z pacjentem ciężko jest dokładnie stwierdzić, czy coś nieprawidłowego Pani wykonuje, czy coś nalezy w diecie zmienić, czy poprostu ma Pani takie predyspozycje organizmu.