Jak ocenić wyniki badania krwi u 37-latki?

Chcialabym prosic o interpretacje wynikow. Rdw sd 47.60 Limfocyty 3.03 Zelazo 31.5 Reszta wynikow morfologii w normnie.Czy te zawyzone wyniki wskazuja na jakas chorobe?

Dzień dobry,

aby odnieść się do podanych wyników laboratoryjnych wymagany jest dokładny zebrany wywiad i badanie fizykalne te czynności pozwolą na dokładną interpretacje przedstawionych wyników.

Wskazana jest konsultacja ze swoim lekarzem rodzinnym który wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe oceniając wynik badań i oceni ich na podstawie zebranych informacji z interpretuje wyniki i zleci dodatkową diagnostykę.

Pozdrawiam