Czy te wyniki badań krwi wskazują na białaczkę?

Dzień dobry. Poniżej przesyłam wyniki badań. Bardzo proszę o interpretacje - czy takie wyniki wskazują na białaczkę? Dodam ze alergia oraz choroby tarczycy zostały wykluczone. Mężczyzna lat 50 RDW 44.3 (norma do 43.9) EOS 0.50 (norma do 0.39) BASO 0.11 (norma do 0.09) Niedojrzałe granulocyty 0.05 (norma <0.04)

Dzień dobry,

szkoda, że nie napisała Pani z jakiego powodu zostały wykonane wyżej przedstawione badanie oraz jakie objawy kliniczne ma osoba badana, są to istotne informacje.

Warto zasięgnąć konsultacji lekarza zlecającego badanie lub lekarza pierwszego kontaktu który przeprowadzi całościowe badanie podmiotowe i przedmiotowe po którym oceni objawy kliniczne z wynikiem i zleci odpowiednie zalecenia dotyczące stanu zdrowia.

Pozdrawiam