Jak przybrać na wadzę przy szybkiej przemianie materii?

Mam 15 lat i ważę niestety tylko 67 kg przy wzroście 184 cm. Możliwe, że powodem jest szybki metabolizm. Prawdopodobnie, mam nieznaczącą masę tłuszczową, gdyż większą część mojego ciała stanowią mięśnie. Nie mam żadnych problemów zdrowotnych.
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała nie wskazuje na niedowagę, dlatego nie masz się czym obawiać. Jeśli Twoja masa ciała nie zmniejsza się, ale pozostaje stała lub nieznacznie się zwiększa, prawdopodobnie nie masz problemów zdrowotnych. Jeśli jednak masa spada warto udać się do lekarza w celu wykluczenia wszelkich dolegliwości, których objawem może być zbyt niska masa ciała.

Jeśli chodzi o dietę należy zapoznać się z podstawowymi wskazówkami lub udać się do dietetyka, który ułoży odpowiednią dietę. Zanim jednak to zrobisz przeczytaj artykuły poświęcone diecie na przytycie http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie

Pozdrawiam.