Jak sobie radzicz tymi zaburzeniami nastroju?

Witam jak poradzić sobie z nadmiernym chaosem, i myślami że,, coś jest nie tak z moim zdrowiem,, a wszystko jest w porządku, czy to jakieś zaburzenia, szybko się denerwuje, i często zmieniam pracę. Czasami nie mogę się odnaleźć i często prowadzę wewnętrzny monolog, jestem za granicą i nie mam jak się skonsultować z psychologiem, po za tym ten koronawirus wszystko pozamykane, nie mam myśli samobójczych, raczej można to nazwać wachania nastroju, ludzie mnie denerwują.

Witam Pana,

można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychiatrycznej poprzez komunikator, np. skype. Wskazane jest dla Pana wsparcie psychoterapeutyczne, proszę rozważyć dla siebie taką formę pomocy.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

Przy łagodnym poziomie zaburzeń może wystarczyć 2-3 miesięczna psychoterapia. Jeżeli dolegliwości są średnio i ciężko nasilone mogą być wskazane leki przeciwdepresyjne.