Jak załagodzić duszności przy astmie?

Witam zaostrzyła sie u mnie astma biorę dyski Serevent 50 mg i Flixotide 250 mg do tej pory brałem tylko jak miałem duszności czyli doraźnie. Moje pytanie -czym wspomóc serce podczas przyjmowania tych leków (niestety od czasu do czasu towarzyszą mi bóle / kłucie serca) - jakie inne leki mogą pomóc załagodzić mi duszności? Dziękuje

Piotr Pilarski

Serca nie trzeba wspomagać bo kłucie nie ma związku z sercem. Leki które Pan przyjmuje są dobre. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Byc może konieczne będzie włączenie antybiotyku.

Pozdrawiam.