Jak zatrzymać niekontrolowane gazy?

Witam Mam problem z niekontrolowanym puszczaniem wiatrów, ostatnio zdarza się to kilka lub kilkanaście razy w ciągu dnia. Czy można to zatrzymać do czasu wizyty u lekarza?

Aby móc Panu pomóc niezbędne sa dość skomplikowane badania , takie jak manometria anorektalna, USG przezodbytnicze 3D, a przede wszystkim potrzebna jest wizyta u majacego dośwaidczenie w leczeniu nietrzymania proktologa.
Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie www.melitamedical.pl w dziale Proktologia.