W jaki sposób zapobiegać niekontrolowanym gazom?

Witam, od dłuższego czasu mam problem z zaparciami i co jeszcze bardziej wstydliwe z mam niekontrolowane oddawanie gazów. Moje nogi bardzo się pocom- po zabiegach jonoforezy wodnej trochę mniej. Podobnie jest z pachwinami. To są takie nagłe poty. Jestem często chaotyczna i zdekoncentrowana, senna bez chęci na nic. Nie potrafię sobie już z tym poradzić. Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

Być może objawy są wynikiem zaburzeń zwieraczyodbytu konieczna wizyta u proktologa