Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po stosunku przerywanym?

Witam. Okres spóźnia mi się 4 dni. 1 i 3 dni po spodziewanej miesiaczce zrobiłam testy i wysyszly negatywne (16 i 18 dni po stosunku przerywanym). Okresu jak nie było tak nie ma. Od tygodnia kluje mnie prawa pierś i od kilku dni boli podbrzusze. Czy możliwe żebym była w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Poza ciążą istnieje wiele przyczyn braku okresu (np. zaburzenia hormonalne, zespół policystycznych jajników, niedowaga), dlatego jeśli okres się nie pojawi a ciąża zostanie wykluczona, powinna Pani udać się do ginekologa w celu diagnostyki.