Jakie odżywki lub suplementy mógłbym brać na poprawę masy przy treningu?

Witam mam 21lat. Mam jedna nerke. Jakie odżywki lub suplementy mógłbym brać na poprawę masy przy treningu? Chodzi mi o konkretne nazwy i czy wgl moge stosować

Dzień Dobry,

przede wszystkim konieczne jest dobranie odpowiedniej diety. Już same zmiany w żywieniu wspomogą budowanie masy mięśniowej. Ewentualne suplementy dietetyk sportowy może dobrać po zapoznaniu się z treningami i obecnym stanem zdrowia, jednak to jest już bardzo indywidualna kwestia.

Pozdrawiam,
dietetyk sportowy
www.nutricus.pl