Jakie są wczesne objawy ciąży?

Jakie są objawy ciąży w pierwszym tygodniu po poczęciu? Czy test ciążowy wykonany 5-6 dni stosunku jest wiarygodny?
Dziękuję z góry.

Witam serdecznie!

Niestety w tak krótkim czasie od ewentualnego zapłodnienia nie można ocenić jego zajścia. Domowe testy ciążowe dają wiarygodny wynik dopiero w 14 dniu od ryzykownego zbliżenia.
Pierwsze objawy ciąży mogą, ale muszą występować w 2-4 tygodnie od zapłodnienia. Zdarza się, że dochodzi do plamienia implantacyjnego, ale jest to stosunkowo rzadko obserwowane zjawisko.
Jeżeli zależy Pani na szybkiej ocenie ewentualnego poczęcia sugerowałabym wykonanie testu z krwi w 8-9 dniu od ryzykownego stosunku.

Pozdrawiam.