Jakie wykonywać ćwiczenia po operacji wodniaka?

witam, ponad rok temu miałem wypadek w wyniku którego pekła mi kosc czaszki i powstały dwa krwiaki. miałem operacjei po dwótygodniowej spiaczce obudziłem sie z niedowładem lewostronnym i nie mogłem praktycznie nic, po 3 miesiacach na odziale rehabilitcji stanełem na nogi i normalnie chodziłem, lekko kulejac. 3 miesiace pozniej pojawił mi sie wodniak w głowie i czekałem na operacje, wiec nie cwiczyłem. obecnie jestem juz po operacjii, dostałem skierowanie na rehabilitacje, ale dopiero w sierpniu sa wolne miejsca, problem polega na tym nie pamietam cwiczen, a wolałbym cwiczyc, bo wiadomo ze czekanie nie ma sensu, posiadam piłke, tasme elastyczna, obciazniki na konczyny i poduszke sensomotoryczna, mogłby ktos mi rozpisac jakie cwiczenia nalezy wykonywac ? byłbym wdzieczny. pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Z Pana relacji, wnioskuję, że wskazana jest (niestety) osobista konsultacja u Lekarza specjalizującego się w rehabilitacji, który po
wstępnym wywiadzie podmiotowym/badaniu fizykalnym oraz na podstawie historii leczenia w Oddziale Rehabilitacyjnym, zleci Panu optymalne leczenie rehabilitacyjne.

Pewnym rozwiązaniem (do rozważenia) byłaby konsultacja prywatna, która przyspieszyłaby Pana rehabilitację, w warunkach domowych
(w porozumieniu z Lekarzem).

Serdeczności i pomyślności w codzienności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605