Jeden pozytywny test ciążowy i senność a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, współżyje z moim chłopakiem od paru miesięcy prawie roku. Chciałam zapytać czy mogę być w ciąży. ponieważ zawsze przed wtryskiem staramy się uniknąć lecz mężczyzna ma też swoje substancje wytwarzane . Nie mam okresu od 2 tygodni, test wyszedl jeden negatywny drugi pozytywny.. jestem senna, dziwne nastroje mam i czuje sie samotna chodz tak nie jest. plecy mnie bolą

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pozytywny wynik testu ciążowego z dużym prawdopodobieństwem wskazuje na ciążę. W celu potwierdzenia ciąży warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.