Jestem sama, nikt nie chce mnie zrozumieć - co robić?

Witam. Sama nie wiem, co mi jest... a więc chodzi o to, że jestem samotną matką, nie mam nikogo bliskiego, z kim mogłabym pogadać, rodzina uważa mnie za idiotkę, która ma fochy - zawsze kiedy chciałam z nimi o tym pogadać, słyszę, że jestem głupia, mam iść się leczyć na nogi... ale naprawdę mam napady płaczu, dopada mnie chandra. Żyję w samotności, nie wychodzę nigdzie ze znajomymi, moje życie to dom i spacery z córką. W domu każdy żyje swoim życiem i nikt nie chce mnie wysłuchać... często mam myśli, że lepiej jakbym... ale wiem, nie mogę tego zrobić mojej córce, bo ona ma tylko mnie.... Proszę o radę, co mam robić?

Witam!

Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na depresję. Na odległość nie mogę postawić diagnozy, dlatego namawiałabym Panią, aby udała się Pani do psychiatry lub psychoterapeuty. Depresję leczy się za pomocą psychoterapii i farmakoterapii. Czasem wystarcza sama psychoterapia. Proszę nie zwlekać z umówieniem wizyty u specjalisty, ponieważ Pani stan może się pogarszać. Im szybciej rozpocznie Pani leczenie, tym szybciej ma Pani szansę odzyskać radość życia. Pani córeczka potrzebuje uśmiechniętej mamy, więc proszę zacząć walczyć o swoje zdrowie, dla siebie i dla niej.

Pozdrawiam.