Kamienie w woreczku żółciowym a szansa na leczenie metodami naturalnymi

Witam, Od siedmiu lat mam kamienie w woreczku żółciowym, bezobjawowe. Kilkakrotnie podchodziłam do oczyszczań metodą Clark/Moritza (olej z sokiem grejpfruta). Tydzień temu miałam pierwszy atak. Skierowanie na wycięcie. Czy jest szansa ustabilizowania dyskomfortu ze strony woreczka i leczenia metodami naturalnymi, czy mimo wszystko powinnam się poddać operacji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jest szansa na rozpuszczenie kamieni w woreczku przy pomocy stosowanego w chińskiej medycynie preparatu LIDAN PAISHI PIAN. Dostępny jest w wielu sklepach internetowych. Trzeba brać go przez dłuższy czas ( w zależności od rozmiaru kamieni przez 1-3 miesięcy) zgodnie z zalecanym w opakowaniu sposobem dawkowania. Na operację zawsze będzie czas. Proszę spróbować najpierw preparatu ziołowego, o którym piszę. Po zakończeniu terapii warto wyregulować organizm, by nie powstawały nowe kamienie, biorąc akupunkturę lub, jeśli nie lubi Pani igieł, zabiegi refleksoterapii stóp.Życzę powodzenia.