Kamienisty stolec a pasożyty

Czekam na badanie Anomanometri.Nie odbyło się bo Aparat zepsuty. Moje pytanie to takie; Borykam się z Jelitami,mam kamienisty stolec,poza tym cały czas,wydobywa się "Z kiszki"czarne i brązowe odchody,Pasożytów"?? a potem w okolicy.pośladków-znajduję coś białawego,jak skrętki.Okropnie swędzi.Jestem Cukrzykiem. Dzisiaj w okolicy pośladków,mam tzw.rankę,czy to może być Szczelina i przez to wyłazi Kał. Dziękuję bardzo..

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej wygląda na przetokę. Proszę koniecznie udać się do lekarza proktologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.