Kiedy mogę już usłyszeć bicie serca dziecka?

Zrobiłam niedawno 3 pozytywne testy. Ostatnią miesiączkę miałam 13 lipca. Zrobiłam w ubiegły czwartek beta hcg i wynosił 444.1 a w sobotę (po około 46 godzinach) wynosił 568,60. Czy wynik jest prawidłowy? Lekarz zaprosił mnie na kolejną wizytę dopiero na 16 września, czy to nie za późno? Kiedy mogę już usłyszeć bicie serca dziecka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli nie zauważy Pani żadnych niepokojących objawów nie ma potrzeby szybszej wizyty. Bicie serca dziecka będzie Pani mogła usłyszeć najwcześniej w 6-8 tygodniu ciąży.