Kiedy pójść do ginekologa, żeby ciąża była już widoczna?

Witam. Od 4 dni bolą mnie piersi. Szczególnie sutki nawet jak lekko je dotknę(dodam ze nigdy tak nie miałam) Od około 2-3 tygodni mam białe upławy i czasem sa dość gęste. Czasem jest ich mniej a czasem więcej. Robiłam test ciążowy dwa dni temu ( 15 lipca ) lecz wyszedł negatywny. Czy jest za wcześnie jeszcze na test? Kiedy najlepiej go zrobić by był wiarygodny? Dodam ze staramy się z mężem o dziecko już 5 miesięcy. I kiedy pójść do ginekologa by ciąża była już widoczna? proszę o pomoc.pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Test proponuję wykonać w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać. Pęcherzyk ciążowy jest widoczny w badaniu USG już w 5 tygodniu ciąży (bicie serca zwykle w 6-7 tygodniu).