Kłucie pod prawym żebrem oraz naczyniaki na wątrobie

Witam, Od ponad roku mam dolegliwości związane z kłuciem pod prawym żebrem. Robiłam USG i inne badania. Stwierdzono tylko naczyniaki na wątrobie, podwyższony cholesterol (220) oraz podwyższone nieznacznie GGTP. Od kilku tygodni doszło kłucie w okolicach pępka przy schylaniu lub ucisku, także dotyku. Czy powinnam skonsultować to ze specjalistą. Jaka może być przyczyna tych dolegliwości?

Tak, byłoby wskazane. Być może wątroba i/lub drogi żółciowe objęte są procesem zapalnym (wirusowym, immunologicznym).