Kłucie w klatce piersiowej podczas skręcenia ciała

Witam, od kilku dni przy skręceniu ciała w lewą stronę bardzo kłuje mnie w klatce piersiowej oraz czuję taki ciągnący ból w prawej łopatce. Podobny ból odczuwam przy robieniu "kociego grzbietu" i pochylaniu głowy w dół.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem nadwerężenia mięsni lub infekcji. Proszę postarać się nie nadwerężać zbytnio mięśni, stosować ciepłe kąpiele, ewentualnie maści o działaniu rozgrzewającym i przeciwzapalnym.