Kołatanie serca, trzęsące się ręce, bóle żołądka

Dzień dobry.Oto moje pytanie,a więc ok dwóch lat temu zaczeło mi bardzo szybko i mocno bić serce,trzęsły mi się ręce.po następnym roku czasie doszły mi dusznosci,bóle żąładka.Teraz tych objawów juz rok czasu nie odczuwam wogule,oprócz lęku,niepokoju,zaś potrafi mi sie zmieniac nastrój 5 razy na dzien(mam tak ,ze znika ten lek a za godzine znów powraca i tak wkółko).I moje ostateczne pytanie to takie czy z nerwicy mogło się przerodzić to w ChAD,czy przy nerwicy tez wystpuje zmienny nastrój?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty (new dawn life flow therapy).pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam. Jeżeli wyniki badań są dobre to opisane przez Panią objawy mogą świadczyć o problemach nerwicowych. Poziom lęku może się zmieniać w ciągu dnia. Proszę spróbować się przyjrzeć czy są konkretne sytuacje czy miejsca, w których się Pani znajduje, a wtedy lęk narasta. Bardzo często lęk zaczyna występować pod wpływem naszych myśli. Mogą to być określone, czasem powtarzające się tematy, które w sposób szczególny są dla Pani trudne. Co do CHad to za mało jest informacji żeby można było zdiagnozować, ale wypisane przez Panią objawy raczej wskazują na problemy nerwicowe. W celu diagnozy najlepiej zgłosić się do lekarza psychiatry, który ewentualnie, jeśli zajdzie potrzeba, wypisze Pani odpowiednie lekarstwa. W leczeniu zaburzeń nerwicowych terapia psychologiczna jest bardzo pomocna. Proszę o tym pomyśleć. Pozdrawiam serdecznie