Krostki na wargach sromowych i w okolicy odbytu

Witam. Mam poważny problem przez który nie mogę zasnąć. Otóż na wargach sromowych i w okolicy odbytu mam dziwne krostki jakby z płynem w środku. Czerwone dookoła. Piecze podczas poruszania się. Na chusteczcce gdy przejadę tam nią widzę krew. Gdy dotykam tego piecze. Mam gorączkę. Nie wiem czy jest ona związana z grypa czy z tymi krostami. Mam stałego partnera od 4 lat. Nie zdradzamy się. Pomocy !!! Czy może to być opryszczka po depilacji?

Lek. Tomasz Budlewski

byc moze tak ale bez badania lekarskiego ciezko jest cos wiecej powiedziec. proszęk koniecznie udać się dolekarza ginekologa.