Krwawienie po stosunku seksualnym u 29-latki

Po stosunku z mężem (bez żadnej głębokiej penetracji) dostałam krwawienia. Okres zakonczył mi się półtora tygodnia wcześniej więc wykluczam miesiączkę. Krwawienie nie przypomina tego miesięcznego (które jest zazwyczaj skąpe), krew jest żywoczerwona,krwawienie jest zdecydowanie bardziej obfite od okresu, nie ma fragmentów złuszczającej błony śluzowej. Trwa już ono dwa dni, nie ulega zmniejszeniu, nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych. Czy powinnam udać się w rybie pilny do lekarza??

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie konieczny jest pilny kontakt z ginekologiem. Należy ustalić przyczynę krwawienia.