Krwawienie po stosunku tydzień przed miesiączką

Witam, na ok. tydzień przed miesiączką w czasie stosunku pojawia się żywa krew. Czasem na następny dzień nie ma po niej śladu a czasem przez 2-3 dni jest jeszcze lekkie krwawienie lub brunatne plamienie, po czym ustaje. Jestem 0,5 roku po porodzie i CC (bliźniaki) dzieje się tak od 4 m-cy. Byłam u ginekologa, ale w 1 połowie cyklu, cytologia ok, posiew też, usg nie wskazuje na przyczynę, blizna po CC pięknie się zrosła, mam małą nadżerkę sprzed ciąży - pod kontrolą, trochę mnie to frustruje..??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.