Krwawienie po wypalance

witam ;) mialam w piatek prawie 2 tyg temu robiona wypalanke, na poczatku leciala mi wodnista wydzielina, w niedziele zaczeła mi leciec krew, brzuch wczesniej pare dni bolał mnie jak na okres, ostatnia miesiaczke miałam pod koniec lipca wiec w sumie teraz powinnam dostac, ale dodam czasem nie mam 2 miesiace, a mialam zaczac brac tabletki antykoncepcyjne i teraz nie wiem czy to okres czy normalny objaw po wypalance.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.