Krwawienie w 32. dniu od rozpoczęcia poronienia

Pierwsza miesiączka po poronieniu w 6 tyg ciąży. W 32 dniu od ropozczęcia poronienia zaczęło się u mnie krwawienie, które uznałam za miesiączkowe (ból jak podczas okresu, objawy napięcia przedmiesiączkowego na kilka dni przed) jednak po jednym dniu dość skąpego okresu krwawienie ustało. Czy jest możliwe że pomyliłam się i nie jest to miesiączka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po poronieniu mogą utrzymywać się zaburzenia krwawienia. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.