Lek hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich porost

Witam. Mam 21 lat i od jakiegoś czasu mam przerzedzone włosy. Mój tata nie miał takiego problemu w młodości. Włosy cały czas mi wypadają i mam ich coraz mniej. Myślę, że może to być spowodowane iż w wieku 15-19 lat bardzo często używałem żelu do włosów oraz innych specyfików. Mam sporo widoczne przerzedzenia na górze głowy, po bokach i z tylu włosy są normalne i gęste. Proszę o poradę, jaki lek może mi pomóc odzyskać włosy i zahamować ich wypadanie. Pozdrawiam

To co może Pan zrobić bez konsultacji z dermatologiem to zastosować szampony i odżywki do kupienia w aptece (nie takie z drogerii) przeciw wypadaniu włosów. Dobrze byłoby również zastosować jakieś suplementy- najlepiej o szerokim składzie, zawierające min skrzyp, cynk.