Liczne pakiety i powiększone węzły chłonne np. w dołach pachowych

Hipersplenizm 18x8 x 21 cm, małopłytkowość wtórna, limfadenopatia. Badanie węzłów ukazało liczne pakiety i powiększone węzły chłonne np w dołach pachowych 9x32 po lewej 12x28 po prawej. Miałem również wykonaną po raz czwarty trepanobiopsje. Obecnie mam silny katar, bóle w klatce piersiowej, duszności kaszel z plwociną, ciągle jestem zmęczony. Lekarz ogólny, stwierdził, że jestem zdrowy. I tu mam pytanie, czy mój obecny stan zdrowia może mieć związek z problemami z krwią?

Brak danych
- wiek, płeć niektóre choroby hematologiczne maja większa predyspozycje występowania u mężczyzn i to w różnych dekadach życia.
-przede wszystkim czy był pobierany węzeł do badania h-p
Myslę że złe samopoczucie może być związane z tym co się dzieje, jednak skąpa ilośc wiadomości nie jest w stanie rozwiązać tego problemu