Mały guzek w piersi u 32-letniego mężczyzny

Witam Jestem 32 letnim mężczyzną. 3 tygodnie temu wyczułem mały guzek w piersi. włściwie to nie wiem czy to jeszcze pierś.(górny kwadrant wewnętrzny, około 3 cm od sutka bliżej klatki piersiowej. Co to może być. mama chorowała na raka piersi. Dziękuję

Antoni Leja

Witam. Proszę koniecznie skonsultować się lekarzem, który Pana dokładnie zbada. Należy wykluczyć złośliwy charakter tej zmiany. Nie należy lekceważyć tej sytuacji.