Mdłości, drżenie rąk a ciśnienie krwi

Tata wstaje co rano z mdlosciami oraz cisnieniem 175/120.Drza mu rece,ma zaburzenia pamieci.Echo seeca wyszlo dobrze.Cholesterol 270.Dostal tylko leki na cisnienie.Jest gorzej,zwlaszcza rano,nie ma poprawy.Co robic? Prosze o pomoc.

Prosże zaczekac na zadzialanie leków przeciwnadcisnieniowych. Jesli nie bedzie poprawy skonsultujcie się panstwo z lekarzem prowadzacym