Mocny dyskomfort w klatce piersiowej

Witam, Od kilku dni (dokładniej od 9 lutego), w trakcie jazdy samochodem po zapaleniu papierosa, złapał mnie mocny dyskomfort w klatce piersiowej ( ucisk / brak tchu ) i utrzymuje się do dzisiaj. Objawy towarzyszące temu, to sporadyczny świst przy oddychaniu, nasilenie bólu i duszności podczas leżenia (mostek / tył pleców), wybudzanie ze snu, uczucie obcego obiektu w przełyku. Nie wiem czego mogą być to objawy jednak utrzymują się prawię całą dobę od pobudki, do zaśnięcia, które jest trudne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie dróg oddechowych. Nie można wykluczyć psychogennego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.