Możliwość ciąży u 19-latki po stosunkach z chłopakiem

Dzień dobry, mam 19 lat. Seks z chłopakiem uprawialiśmy już wiele razy. Wczoraj na początku (chwilkę, dosłownie) uprawialiśmy seks bez gumki jednak po niedługim czasie ją nałożył. Po skończeniu (on doszedł w gumce)leżeliśmy, rozmawialiśmy, przytulaliśmy (nadze narządy byly blisko) i po jakiejś godzinie- może dłużej znowu we mnie wszedł, ponownie bez gumki. Czy mogę być w ciąży ? Czy powinnam wziąć jakąś tabletkę 48 h. ? Proszę o szybką pomoc. Dziękuję .

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w opisywanym przypadku ciąża jest mało prawdopodobna jednak takie ryzyko zachodzi. Przyjęcie tabletki "po" ma sens. Proszę dodatkowo wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.