Na co ja choruję?

Ból głowy i zaburzenie widzenia nagłe, raz na jakiś czas bez utraty świadomości. Nadwrażliwość na światło.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pana pytanie. Opisywane objawy nie muszą być związane bepośrednio z narządem wzroku. Mogą mieć np. podłoże neurologiczne (np. migrena). Konieczna jest wizyta u lekarza, dokładne opisanie objawów (charakteru zaburzenia widzenia i bólu głowy, okoliczności ich wystąpienia, czasu trwania itp.), a także bezpośrednie zbadanie Pana.