Naderwane ścięgno barku a jego regeneracja

Witam mam naderwane ścięgno w barku jakes 3 tygodnie temu miałem robiony zastrzyk przeciw bólowy. A wten poniedziałek dostałem b12 . Mam dwa pytania 1. Jak zregenerować ścięgno 2. Czy po b12 normalne są bóle neuropatyczne w palcach u ręki i czy one ustąpią .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, naderwane ścięgno regeneruje się samo, powinien Pan mieć unieruchomiony bark. Ból i drętwienie są wskazaniem do konsultacji z lekarzem prowdzącym, który po zbadaniu wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam