Naderwanie torebki stawowej a ból dłoni

2,5 roku temu doznałam urazu dłoni. Początkowo dłoń była nie w pełni sprawna tzn. nie mogłam poruszać palcami, jednakże nie była sina ani nabrzmiała a ból ustąpił po około 3 dniach. Niestety mimo iż minęło 2,5 roku od urazu do tej pory podczas niektórych ruchów np. naciskania na klamkę od drzwi czuję chwilowy uporczywy ból. Wykonałam rezonans w którym mam określenie naderwania torebki stawowej oraz zmian STIR, ortopedzi u których byłam twierdzą, że ból minie. Może powinnam odwiedzić neurologa?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż kontrolna wizyta u neurologa jest wskazana.