Nadmierne pocenie się po przebytym przeziębieniu

Bylem przeziebiony przez dlugi czas, a teraz czesto sie poce prz jakimkolwiek wysilku i w nocy podczas snu. czego to jest objawem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem niedoleczonej infekcji ale także wielu schorzeń ogólnoustrojowych (cukrzyca, nadczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze, itd). Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.