Nasilające się bóle stawów i uczucie przeskakiwania w biodrze oraz kolanie
Witam,od kwietnia mam nasilające się bóle stawów i przeskakiwanie, szczególnie w prawym biodrze lewym kolanie, miedzy łopatkami i kręgosłupie. Miesiąc temu,miałam rwe kulszową prawej strony,ból silny i uczucie przebiegnięcia prądów i kłucie,po kilku dniach ból ustał,ale czucie prądów i kłucie zostało, nie tylko w okolicy biodra ale też na plecach i brzuchu, 2-3 razy dziennie. Badenie MRI lewego kolna wykazało chodndroaptie 2 stopnia i lateralizacje na 5 mm rzepki.Czy to może być powiązane?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Wszystkie opisane objawy najpewniej są konsekwencją choroby zwyrodnieniowej, zarówno kręgosłupa jak i stawów obwodowych. Ze względu na nieprawidłowości w obrębie kolana powinna się Pani skonsultować ze specjalistą ortopedą. Dolegliwości w obrębie kręgosłupa wymagają dokładniejszej diagnostyki.