Przeskakiwanie w biodrze przy rozciąganiu

Witam. Mam problem z biodrem. Mianowicie przy normalnym chodzeniu nie boli, ale np jak chciałbym zrobić "motylka" bądz szpagat, to czuje ból i w pewnym momencie przy mocnym rozciągnięciu, przeskoczy coś z lewej strony w biodrze i już nie boli przez jakiś czas przy rozciąganiu. Co mam zrobić, zlekceważyć to?

Witam serdecznie. Przeskakiwanie w stawie przy nadmiernym rozciąganiu może być zjawiskiem fizjologicznym. Jeżeli jednak pojawia się ból i czasami utrzymuje się on po zakończeniu aktywności fizycznej może to świadczyć o rozluźnieniu aparatu więzadłowego stawu. Wtedy warto wykonać badania obrazowe.