Negatywny wynik testu ciążowego po zabiegu in vitro

jestem po zabiegu in vitro.dzis jes8 dzien po.zrobilam test ciazowy ,wynik negatywnywg lekarza mam zrobic badanie hcg.czy jest jeszcze mozliwosc ,ze jednak jestem w ciazy?pomozcie?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Test ciążowy z moczu wykonany tak wcześnie może nie dać wiarygodnego wyniku. Proszę poznaczyć poziom hormonu beta-hCG. Da on jednoznaczny wynik, czy procedura in vitro zakończyła się powodzeniem.