Nieprzyjemny zapach śluzu i skąpe krwawienie 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączką

Witam! ostatnio pojawil sie u mnie brzydko pachnacy sluz ktorego bylo dosc duzo, a niedlugo po nim zaczelo sie bardzo skape krwawienie ktore trwa juz 3 dzien, towarzysza mu delikatne bole w okolicy ledzwiowej, a wczoraj pojawil sie bol brzucha (mysle ze byl to bol prawego jajnika), do spodziewanej miesiaczki mam jeszce 2 tyg, nigdy wczesniej nic podobnego mi sie dzialo. Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.