Nieregularne miesiączki i huśtawki nastrojów u 48-latki

mam duzy problem nie wiem od czego zaczac mam 48 lat zaczely mi sie miesiaczki nieregularne skape zaczelam byc nerwowa i raz humor dobry raz zly taka hustawka wysuszona cera nie moge spac dobrze pozatym zauwazylam ze przybralam na wadze jestem pusyszta a teraz bardziej czuje sie pelna a wszyscy mnie lekarze odpedzaja ze to normalne taka hustawka niepokoje sie snem ze mam trudnosci a w roku 2012 przeszlam zakrzepice zyl glebokich i zatorowosc plucna wiec co mozna mi pomoc bym to lagodniej

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn, przy czym najbardziej prawdopodobny jest rozpoczynający się okres menopauzy. By to potwierdzić oraz ewentualnie wdrożyć jakieś leczenie, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.