Niestrawione resztki w kale

Od jakiegos czasu zauwazylem niestrawione resztki w kale. Są to skorki pomidora, nasiona pestki, kasza jaglana w calosci. Wczesniej stwierdzono u mnie zapalenie zoladka i przy stosowaniu ipp problemy z zoladkiem skonczyly sie. Ponadto mialem wykonane testy markerow nowotworowych zoladka i jelit z wynikiem negatywnym. Test na krew utajona wykonywany kilkukrotnie rowniez negtywny. Czym moga byc spowodowane moje dolegliwosci.

Konieczna konsultacja gastrologa , gastroenterologa , gdyz ww objawy mogą świadczyć o kłopotach z żołądkiem,wątrobą lub trzustką! - potrzebna diagnostyka , zż