Niestrawione resztki pokarmu w kale

Witam, Od kilku dni mam niestrawione resztki pokarmu (kawałki sałaty, marchwi, białe kawałeczki ziaren, pełno białych kawałeczków), poza tym nie mam żadnych innych objawów, wyniki krwi w normie. ALAT AsPAT i amylaza w normie. Czasami mnie coś lekko zakłuje w okolicy wątroby i żołądka.Kał jest brązowy, miękki, ale uformowany, często łatwo się rozpada. Jakie mogą być tego przyczyny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami wchłaniania. Wskazane jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.