Niewielki obszar podwyższonego sygnału w szpiku kostnym kłykcia przyśrodkowego kości piszczelowej

Proszę o interpretacje - MRI KOLANO P. Obszar podwyższonej intensywności sygnału w rogu tylnym łąkotki przyśrodkowej-obszar przemawia za uszkodzeniem.W sąsiedztwie rogu przedniego łąkotki bocznej widoczne drobne struktury płynowe-podejrzenie uszkodzenia z torbielą okołołąkotkową rogu przedniego łąkotki b. do różnicowania ze zmianami zespołu tarcia piszczelowo-biodrowego. Niewielki obszar podwyższonego sygnału w szpiku kostnym kłykcia przyśrodkowego kości piszczelowej od. zmianonm obrzękowym..

Szanowna Pani,
Oczywiście wymaga Pani badania specjalisty ortopedy który będzie mógł ostatecznie zinterpretować wynik NMR i podjąć decyzje odnośnie dalszego leczenia, jednak sugerując sie jedynie wyników NMR wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu