Niska waga ciała i problemy z zajściem w ciąży

Witam,serdecznie mam 28 lat i moim problemem jest zajście w ciąże z powodu niskiej wagi ważę 50 kg nie mogę mieć upragnionego dziecka jestem bardzo wysokiej budowy każda próba zajścia w ciąże z moim partnerem kończyła się nie powodzeniem.2lata temu , zaszłam w upragnioną ciąże nic mi nie dolegało tylko małe wymioty i tylko zachcianki żywieniowe .Po kilku miesiącach zaczęłam krwawić z dróg rodnych mój partner był całym incydentem przerażony .Pani ginekolog powiedziała że poroniłam z powodu wagi.

Dzień dobry,

polecam wizytę u dietetyka w celu przeanalizowania Pani sposobu żywienia. Pomocna będzie dieta prokoncepcyjna.

Zapraszam do konsultacji internetowej
katarzynakrupinska@poczta.fm