Niska waga ciała, senność, siniaki oraz bóle mięśni i kręgosłupa

Witam. Mam osiemnaście lat, ważę 49 kg przy wzroście 172 cm. W dodatku bolą mnie mięśnie, często kręgosłup, serce, głowa i kończyny. Bardzo często miewam mroczki przed oczami, kręci mi się w głowie. Zauważyłam również siniaki. W dodatku potrzebuję dużo snu, choć i tak po nim bywam senna. Czy to jest coś poważnego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z zaburzeniami w obrazie morfologii krwi. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne.