O czy mogą świadczyć szumy uszne?

Mam pytanie dotyczące schorzenia,które nazywa się szumami usznymi.mam to od kilkunastu lat.jest nie do wytrzymania.pracuje w obsłudze klienta.wiem,że moja praca nie ma z moją dolegliwością nic wspólnego.byłam nawet hospitalizowana z tego powodu.pobyt nic nie dał bo stwierdzili,że przyczyną może być skurcz naczyń krwionośnych.tylko,że to mi uprzykrza życie.kilkanaście razy dziennie na kilka dobrych minut tracę słuch w obu uszach.piszczy,dźwięczy i świszczy mi w uszach.proszę mi poradzić co zrobić

Prawdopodobnie ma Pani tak zwaną Otosklerozę. jest to schorzenie ucha środkowego które jest uleczalne operacyjnie tylko do pewnego stopnia zaawansowania tej choroby. Proszę szybko się diagnozować w dobrej Klinice Otolaryngologicznej. Proszę więcej nie chodzić do tych lekarzy pseudolaryngologów w Bydgoszczy. Trzeba to szybko zdiagnozować i zoperować a potem pokazać to tym dochtorom z Bożej Łaski w Bydgoszczy.