O czym może świadczyć wieczorne kołatanie serca?

Witam, o czym może świadczyć wieczorne kolatanie serca? Często też dokucza mi brak tchu, w sensie że nie mogę złapać oddechu. Żeby się dotlenic muszę mocno ziewac. Ta dolegliwość dokucza mi od małego. Ostatnio mam wrażenie że eir nasilila. Ciśnienie mam w normie,zadnych innych dolegliwości. Trochę się martwię, jakie badania powinnam wykonać? Kobieta, 31 lat.

Dzień dobry, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań podstawowych oraz poziomu hormonów tarczycy. Być może również skieruje Panią do kardiologa.