O czym świadczą uderzenia gorąca i nadmierna potliwość?

witam mam 54lata od pewnego czasu mam uderzenia gorąca z nadmiernym poceniem się a do tego co pewien czas męczy mnie suchy kaszel nie jestem chora czy te przypadłości świadczą o czymś poważnym

Lek. Wojciech Zygmunt

Najprawdopodobniej są to dolegliwości związane ze zbliżającą się menopauzą. Jednak w celu wykluczenia innych przyczyn warto udać się na badanie lekarskie do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam i życzę zdrowia.