O czym świadczą wyniki hormonów przy stosowaniu leku Faslodex?

Dobry wieczór, Mam 47 lat. W odebranym dziś badaniu w pozycji estradiol jest wynik 15,00 pg/ml i adnotacja, iż odczynnik wykazuje istotna reakcję z lekiem Faslodex oraz że przy terapii tym lekiem wynik nie może byc interpretowany. Nigdy nie brałam takiego leku. O czym to może świadczyć? Pozostałe wyniki to: FSH <0,30 mlU/ml, LH (L67): <0,07 mlU/ml, N55: 0,38 ng/ml, PRL (N59) : 10,6 ng/ml, TTE - 28 ng/dl. DHEA-S (K27) - 55,6 ug/dl. Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nastąpił jakiś błąd. Proponuje powtórzyć oznaczenia. Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest podanie norm w danym laboratorium